ל"איל מקיאג'" מארזי איפור נהדרים

את חברתblog 100 - il 2 האיפור "איל מקיאג'" אני מכירה הרבה מאוד שנים, עוד בגירסתה הראשונה, כשעלתה על המדפים בארץ. מדי פעם מצאתי בחנויותיה פריטים שאהבתי ובעיקר התלהבתי משתי צלליות רקע לעיניים: בגוון ורוד בהיר ובגוון קרם בהיר. שתיהן בכמות מאוד גדולה, שהספיקה להרבה זמן. הבנתי שבשנים האחרונות חל בה מהפך של ממש והשתדרגות יוצאת דופן. ערכת החג, שהגיעה אלי, הוכיחה לי זאת, בברור. לאחר שניסיתי, בהנאה מרובה, את כל פריטיה – החלטתי לבקר בחנות הרשת ולרכוש מספר שפתונים, כי זה שבערכה שלי ממש מדהים.

מקובל שחברות המנפיקות מארזים בתקופות "מתנות החגים" במחיר blog 100 - il 3מארז שמאוד כדאי ביחס לעלות האמיתית של כל אחד מהפריטים, בנפרד. חייבת להודות ש"איל מקיאג'", גם כאן, הפתיעו בגדול והמחיר ממש ממש אטרקטיבי. 159 שקל לערכה עם 4 פריטים: מראה איכותית דו-צדדית, סומק מינראלי, שפתון ולק. זאת, כאשר המחיר של הסומק המינראלי האפוי לבדו – 169 שקל.

עוד נקודת זכות מאוד ראויה למותג היא האפשרות להרכיב את הערכה לפי בחירה אישית – אם בכך רוצים. בעיקרון, יש 3 ערכות מובנות, כאשר המוצרים מותאמים זה לזה ויש אפשרות ללכת על אופציה רביעית ולבחור את 3 מוצרי האיפור מהמגוון שבחנות. האמננה לי, מעבר לעניין המתנה – חשובנה על פריטי blog 100 - il 4הערכה עבור מגירת האיפור הפרטית שלכן: זו הזדמנות מצויינת להצטייד בשפתון, לק וסומק שאתן אוהבות – במחיר כל כך כדאי. הכירו את המארזים:

Be Hot: מארז מובנה בגווני אדום – למראה לוהט ומפתה;

Be Cool: מארז מובנה בגווני כתום – למראה קייצי וטרנדי;

Be Natural: מארז מובנה בגווני לילך וניוד – למראה עדין וטבעי;

Be Yourself: מארז בבחירת גוונים אישית – למראה שהוא כולו את.

הפריטים במארז:

סומק מינראלי – במרקם blog 100 - il 1רך ונעים שאינו יוצר כתמים ומתאים גם כצללית-עיניים. יש 8 גוונים.

שפתון – בעל פיגמנט עשיר ומרקם קרמי נעים היוצר כיסוי אחיד. יש למעלה מ-80 גוונים לוהטים.

לק – פורמולה עמידה עם מברשת עבה המאפשרת מריחה קלה ומדויקת. יש 67 גוונים בגימורים ומרקמים שונים.

מראה דו צדדית – בעלת צד רגיל וצד מגדיל, נוחה לנשיאה ומתאימה לתיק או לכיס. יש 3 צבעים של אריזה חיצונית.

להשיג ב-37 סניפי "איל מקיאג'" ברחבי הארץ.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.