ל"סקארה" ו"סבא חביב" – דבש ויין רימונים לראש השנה

מותג מאוד מעניין, שהכרתי רק לאחרונה, המציע דבש ויין רימונים לחג – הוא "סבא חביב". בית בד גלילי בקיבוץ פרוד, שמשנת 1913 מייצר שמן זית משובח ומבחר מוצרים גליליים. יש לו מרכז מבקרים מקצועי וידידותי המציע מבחר סדנאות מרתקות בחינם (יש צורך בתיאום מראש) במהלך השנה לילדים ולמבוגרים וגם חנות לרכישת המוצרים – במחירים מאוד נוחים. השנה, לראשונה, blog 100 - sabahabib 1גם מוצע שירות "סבא חביב עד הבית", הספקה עד 3 ימי עסקים. הזמנות בטלפון- 046991888 או באתר- http://www.sabahabib.com. אגב, המארזים ניתנים לרכישה גם ברשת "לגעת באוכל".

"סבא חביב" הוא אחד ממייסדי ענף הזית שבגליל וממשיכים את דרכו ילדיו ונכדיו. בשנה האחרונה, המותג זכה במקום הראשון, בקטגורית שמני הבוטיק בארץ, בתחרות בינלאומית שערכה מועצת הזית. בנוסף לשמן הזית המשובח, מציע "סבא חביב", גם טחינה המיוצרת בעזרת אבני ריחיים, מבחר זיתים בכבישה טבעית, חלווה דבש, זעתר וסבונים. לקראת החגים מוצעים 2 מארזי מתנה איכותיים:

מארז 1- מכיל צנצנת דבש (350 גרם) ובקבוק של שמן זית "סבא חביב", מסדרת השמנים הייחודית המשלבת שמן זית עם שמן זרעי רימון (250 מ"ל). כדאי לדעת כי עוד מימי קדם נחשב הרימון לפרי מלכותי בעל סגולות מרפא רבות, לאחרונה נתגלו גם הסגולות הרבות הטמונות בשמן המופק מזרעי הרימון העשיר בנוגדי חמצון, ברזל ומינרלים חיוניים רבים. מחקרים אחרונים בעולם מצאו קשר בין צריכת שמן זרעי רימון לחיזוק המערכת החיסונית, הורדת לחץ דם, איזון כולסטרול ואיזון רמות הסוכר בדם. המחיר: 35.99 שקל.

מארז 2- מכיל בקבוק שמן זית בלדי "סבא חביב" (750 מ"ל), צנצנת זיתים שחורים מרוקאים (300 גרם) ודבש (350 גרם) המחיר: 55 שקל.

דרך מקסימהblog 100 - SACARA 3 blog 100 - SACARA 2ליפות את המדף באמבט, עם אביזרים לא יקרים, מאוד שימושיים ומאוד קישוטיים – מציעה רשת חנויות האיפור והקוסמטיקה – "סקארה". בסדרת "HONEY" החדשה שלה תחליב רחצה (200 מ"ל, 8.90 שקל); תחליב לחות לגוף ( 200 מ"ל, 9.90 שקל ) וקרם ידיים (100 מ"ל, 7.90 שקל). כולם מועשרים בדבש ופרופוליס, המזינים את העור ומעניקים לו ברק ומראה בריא. גם אם, כרגע, יש לכן מספיק מוצרים מהסוג הזה – אל תוותרו על קניה עכשיו כי מדובר במהדורה מוגבלת וחבל להפסידה. העיצוב שלה בהשראת הדבש: פסים בגווני הכתום עם איור של דבורה. מקסים לקישוט המדף ובהחלט מתנה מקורית, משמחת (ולא יקרה) לחג.

צילום: דניאל לילה (מארזי "סבא חביב"), קית' גלסמן ("סקארה")

סגור לתגובות.