בתכשיטי "מגנוליה" מתנות למורות ולגננות

מתנותblog 97 - magnolia 3 סיום שנת הלימודים למורות ולגננות – הן משהוא שבלעדיו אי אפשר והבחירה מחייבת מחשבה מרובה. בין מגוון המתנות המקובלות, כדאי לשקול משהוא מאוד יפה, שוודאי יתקבל בשמחה והוא לא יקר – תכשיט מקולקציית "המורות והגננות" של רשת "מגנוליה". שרשראות וצמידים משולבי אבני חן קטנות – מאוד יפים, מאוד מחממים את הלב של המקבלת – וגם של הנותנים.

כמובן, שבדוכני הרשת ניתן למצוא תכשיטים נהדרים במחירים ממש מפתים. אספר לכן כי אישית, אני מאוד אוהבת את הטבעות של "מנגוליה" כי אפשר לבחור טבעות, במחיר מאוד מזמין ונמוך ביחד לנראות המאוד מכובדת שלהן. לפני שנה בחרתי בטבעת מאוד לטעמי, נקלחה מידת היקף האצבע שלי ותוך זמן די קצר קיבלתי טלפון – שהזמנתי מוכנה. קופסה יפה לשמירת הטבעת, שקית קרטון יפה לנשיאת המתנה העצמית – מרשים, מקסים, שירות איכותי.

החידוש העכשווי בתחום הטבעות היא "קולקציית טבעות ציפורן" כקישוט יוצא דופן על האצבע. טרנד פופולרי בקרב כוכבות האופנה בעולם, כמו ליידי גאגא, blog 97 - magnolia 6ביונסה ועוד. אכן, המומחים של רשת התכשיטים הישראלית "מגנוליה" עושים סריקות עומק בתערוכות עולמיות ויודעים לזהות את הטרנדים המובילים – שהישראליות תאהבנה, ולהתאימם לקהל המקומי. הטבעות בקולקציה זו עשויות מכסף או ציפוי זהב מקשטות את האצבעות, משתלבות עם הציפורן ומעניקות מראה ייחודי ומעניין. טווח המחירים: 204 שקל – 222 שקל.

החידוש העונתי, הוסבר לנו באירוע הפרזנטציה שנערך בדוכן רשת התכשיטים "מגנוליה", בקניון רמת-אביב – הוא עגיל גדול בודד על אוזן אחת. עגיל בעל נוכחות גדולה ש"עושה את העבודה" ורצוי להתאים לו, לאוזן השניה, עגיל קטן, צמוד, המעניק לעונדת צמד העגילים, מראה ייחודי ושונה. טווח מחירי קולקציית העגילים הגדולים הבודדים: 136 שקל – 231 שקל.

היבט חדשני ברשת היא "הקולקציה הפרסונלית" – קולקציית תכשיטים בהתאמהblog 97 - magnolia 7 אישית, המעניקה ללקוחה את חופש הבחירה לעצב לעצמה את התכשיט על פי טעמה האישי, כאשר הדוגמאות, העיצוב והכיתוב נבחרים על ידה. התכשיטים עשויים מכסף או גולדפילד משולבים עם תליוני מוטות. על כל תליון ניתן לחרוט אותיות, שמות, מספרים, תאריכים, סמלים שונים, הקדשות ועוד – לפי לבחירת הלקוחה. עוד בקולקציה, צמידים עם תליוני דמויות ילדים ואותיות בודדות ליצירת תכשיט אישי ומיוחד על פי בחירה. טווח מחירי "הקולקציה הפרסונלית": הצמידים והשרשראות 97 שקל – 271 שקל; התליונים ההזמנה 24 שקל – 64 שקל.

לידיעתכן, אנחנו הישראליות, אוהבות גם תכשיטים מכסף וגם כאלה המצופים זהב ורשת "מגנוליה" יודעת להציעם לנו, בדוכניה המרשימים בקניונים המובילים. היא יודעת להציע בדוכנים שלה בכל העולם – מה שנשות המקום אוהבות. הקנדיות מסתבר – אוהבות בעיקר תכשיטי כסף. את התכשיטים של "מגנוליה" מעצבים 25 מעצבי תכשיטים מוכשרים, ומידי שנה מגייסת הרשת מעצבים צעירים, אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלה – הן מבחינה עיצובית, והן מבחינת האיכות הביצועית.

כיום, יש לרשת כ-160 סניפים ברחבי העולם, מתוכם כ-90 מחוץ לישראל, עם נוכחות באירופה, קנדה ואוסטרליה. כל התכשיטים במגנוליה עשויים כסף סטרלינג 925, ו/או בשילוב אבני חן, גולדפילד ועוד. התכשיטים עוברים אישור מכון התקנים, ומגובים בתעודת אחריות לשנה. כל זאת במטרה להציע תכשיט איכותי, אופנתי וייחודי.

צילום: עמית גושר

סגור לתגובות.