לידיעת הטסות לחו"ל – פנו זמן לדיוטי-פרי

ממש כדאי לכן להינות מחוויה מעניינת וחשובה, בחינם וללא התחייבות קניה, שמציע המותג היוקרתי "אליזבט ארדן", בחנות הדיוטי-פרי "ג'יימס ריצ'רדסון " בנתב"ג – במהלך חודש יוני 2015. מכשור חדשני לאבחון קוסמטי של העור, המקובל במכוני הספא של המותג, הובא לכאן במיוחד מניו-יורק. לכבודו, הוקם מתחם אבחון וייעוץ, בהשראת עולמות הספא של המותג. מה במכשירים? – האחד לבחינת בעיות העור לצורך התאמת טיפוח עור אישי, והשני לזיהוי גוון המייק-אפ המדוייק לעור הפנים של כל אישה.

הגעת סורק העור של "אליזבת ארדן" היתה קלה מכיוון שזהו מכשיר נייד. סריקה מהירה של העור, שאינה עולה על 5 דקות, מאפשרת לראות בעיות בעומק העור, שלא ניתן לזהותן במבט רגיל. סורק העור עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת למדידת העור של הלקוחה בקטגוריות מרכזיות והתוצאות מושוות לממוצע בקבוצת הגיל שלה ובהתאם לכך – ניתן לעור הפנים של הנבדקת ציון אישי בכל אחת מהקטגוריות המרכזיות. המכשיר השני – מאבחן במדוייק את גוון המייק-אף הנכון לעור הפרטי של האישה באותו הזמן.

הבדיקblog 97 - arden 1ות בטוחות גם לנשים בהריון וכמו כן, ניתן לעשותן גם מעל מייק-אפ, אם כי ללא המייק-אפ – מכשירי הבדיקה מצליחים לקחת בחשבון יותר נתונים ופרטי-פרטים, אמר באירוע הפרזנטציה סבסטיאן קליפטון-וולקר, האחראי על יח"צ בינלאומיים של "אליזבט ארדן", שהגיע ארצה לאירוע ההשקה. על בסיס התוצאות המתקבלות מסורק העור בקלות ובמהירות, מומחי היופי של "אליזבת ארדן" יוכלו להמליץ על שגרת הטיפוח המומלצת ביותר להשגת שיקום העור. למעשה, מוצעים 3 כיווני בדיקה בסורק והנבדקת בוחרת אחד מהם:

1) ניתוח מקיף של העור- אבחון עור מקיף, שמעריך את מצבו האמיתי של העור, החל מגוון עור לא אחיד ועד לאטימות בעור, מרקם, נקבוביות מוגדלות.

2) ניתוח הזוהר והלחות – מצלמה מיקרוסקופית וסריקה מיידית של מידת הזוהר בעור מאפשרות להעריך את רמת הלחות בעור. לידיעתכן, עור מיובש נוטה לפתח קמטוטי יובש, שהם גם אחד מסימני הגיל הראשונים.

3) ניתוח פיגמנטציה – שילוב בדיקה במצלמה ובחיישן מאפשרים לאבחן ולאמוד את חומרת התופעה של כתמים כהים, נמשים וכתמים בהירים. בהתאם לכך, ניתן להציע ללקוחה מוצרי טיפול ייעודיים.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.