ל"טבע נאות" חנות "אורבנית" בדיזינגוף

נא להכיר: הפריט האופנתי הנחשק בארץ ובעולם בקיץ 2015 הוא כפכפי נוחות. לא עוד פריט של נעלי-בית או משהו לא מחייב לחופשה – כבר לא. השנה הם הופיעו לראשונה בתצוגות אופנה נעולות על ידי דוגמניות ואייקוני אופנה, בשבועות האופנה בניו יורק, בפאריז ובמילאנו. זהו הטרנד העולמי החדש, ההולך ותפוס תאוצה – כפכף הנוחות עם רפידת השעם – מה שאנחנו מכירים מכאן ככפכפי "טבע נאות".

"טבע נאות" קראהblog 97 - naut 2 את המהלך האופנתי והחליטה לפתוח חנות קונספט, בינתיים חנות ראשונה ברח' דיזינגוף 120 בתל-אביב, בה מוצעים כל זוגות כפכפי הנוחות ובכל הצבעים. להבדיל מהפיזור שלהם בין חנויות הרשת – כאן יש הכל. כל דגמי הבייסיק המוכרים של המותג "טבע נאות", עם מדרך הנוחות המפורסם שלה, מדרך שעם בעל מבנה אנטומי. הדגמים הקלאסיים של "טבע נאות" בצבעוניות רחבה, בעורות ייחודיים, סוליות צבעוניות ובמהדורה מוגבלת. המחיר: החל מ-279 שקל.

החנות בדיזינגוף blog 97 - naut 3עוצבה אורבנית על-ידי סטודנטים מצטיינים במסלול לעיצוב פנים במכללת "שנקר". הם עיצבוה בהשראת  טרנד נעלי הנוחות הבינלאומי, לצד השפעות של חנויות אופנה במרכזי ערים גדולות כמו פאריז ומילאנו. בעיצוב החנות נעשה שימוש בחומרים טבעיים כגון עץ, מתכת, בטון חשוף, עורות ותאורת לדים ייחודית, שנותנת אווירה של חדש וישן. החנות תפעל עד סוף אוגוסט ובינתיים תשקול החברה הקמת מתחמים דומים. צעד מאוד מעניין למותג נעלי הנוחות הכי ישראלי, שנוסד בשנת 1942 בקיבוץ נאות מרדכי ועבר במהלך השנים מתיחת פנים מכפכפים וסנדלים שאפיינו את המגזר הכפרי והקיבוצי – לטרנד אופנתי אורבני בינלאומי.

יש עוד חידוש מעניין ב"טבע נאות" – אפליקציה לעיצוב אישי של נעל/כפכף הנוחות, כפי שסיפר באירוע הפרזנטציה מיכאל אילוז, מנכ"ל "טבע נאות" (בתמונה): "כמובילי קטגוריית נעלי הנוחות בישראל, החלטנו השנה לקחת את הטרנד צעד אחד קדימה, על ידי פיתוח אפליקציה דיגיטאלית, המאפשרת לכל אחד לעצב לעצמו כפכף נוחות בהתאמה אישית, ובפתיחת חנות קונספט לכפכפי נוחות".

blog 97 - naut 4

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.