ל"קליניק" שפתוני "ליפ-פופ" עם פריימר

האם "ליפ פופblog 97 - clinique 3" של "קליניק" יעשה בממלכת השפתונים מה שעשה ה"צ'אבי סטיק" שלה – ויכתיב טרנד מובל על גלי העתקה סוחפת? – אני מנחשת שכן. מה שברור הוא שקשה לנו לעמוד אדישות נוכח השילוב המדהים של פריימר מובנה ביחד עם צבע עמיד ורכות מדהימה לשפתיים – מה שעושים עבורנו שפתוני "Clinique Lip Pop".

ניסיתי כמה מהשפתונים וחייבת להודות שהם ממש ממכרים. 16 גוונים אופנתיים, תוססים, מלאי חיים, בגימור קטיפתי. הנחת הצבע על השפתיים קלה ומאוד נעימה והפריימר שבשפתון מותיר אותן גם ללא חספוס, גם מאוד רכות וגם מקבע את הצבע למשך שעות ארוכות. להיבט הרכות והנעימות אחראים שני מרכיבים המשולבים בפורמולה: חמאת שיאה וחמאת מורומורו. עוד בפורמולה פולימרים גמישים השומרים על הצבעים "לבישים", מלאי חיים ותוססים לאורך כל היום ומעניקים לשפתיים כיסוי מלא ומראה חלק ומלא יותר.

כמו כל מוצרי "קליניק", גם השפתונים החדשים נטולים לחלוטין רכיבי בישום וללא רכיבים הידועים כגורמי אלרגיה ובנוסף – כל שפתוני המוצר מוגמר נבחנו לאלרגיה.

Clinique’s Lip Pop Colour + Primer, פלטת צבע מודרנית, המתחלקת ל-4 משפחות צבע וכוללת בסה"כ 16 גוונים שונים המעניקים לשפתיים מגע של צבע תוסס ועמיד לאורך כל היום:

ניודים – Nude Pop, Bare Pop, Cola Pop, Beige Pop.

חומים-זהובים – Melon Pop, Poppy Pop, Passion Pop, Cherry Pop.

ורודים – Sweet Pop, Punch Pop, Wow Pop, Fab Pop.

סגולים – Love Pop, Plum Pop, Berry Pop, Grape Pop.

blog 97 - clinique 4לשמחת כולנו, יש כעת מחיר השקה וגם מבצע מצויין בקניית 2 שפתונים. מחיר ההשקה עד לסוף חודש יוני הוא 105 שקל  לשפתון (במקום 146 שקל) ובנוסף, בקניית 2 שפתונים מסדרת זו – מחירם 189 שקל (במקום 292 שקל) וגם מקבלים במתנה נרתיק לשפתון.

להשיג ברשתות ה"פארם", "אפריל", "המשביר לצרכן" ובאתר "קליניק אונליין" www.clinique.co.il

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.