"שוורצקופף" לשיקום שיער נטול ברק

הצעירות, בעלות שיער "טוב" אך פגוע אקלים – תאהבנה ביותר את סדרת מוצרי השיער החדשה של "שוורצקופף". אני, ששיערי צבוע ועלי לחזור על צביעת השורשים פעם בשבועיים – התלהבתי ביותר בעיקר מהשמפו. הוא קליל מאוד ובכל זאת מקציף נהדר. יש לו ריח נעים, צבע טורקיזי קייצי ומזמין – פשוט כיף להשתמש בו. למה הסדרה החדשה מיועדת? – לתת מענה לאובדן הברק והחיוניות, כמו גם לחיספוס שהתפשט בשיער.

חשוב להבין כי למענה הזה זקוקה כל אחת, כי השיער שלנו חשוף לגורמים חיצוניים רבים, שבין היתר, משפיעים לרעה על גמישותו והברק הטבעי שלו. הם פוגעים בפני השטח החיצוניים של השערה והופכים אותם ללא אחידים ומחוספסים. באיזור הגיאוגרפי שלנו הבעיה חמורה עוד יותר בגלל המים ה"קשים", עתירי הסידן. "התופעה של חוסר ברק בשיער מוכרת היטב לנשים הישראליות והינה הסיבה העיקרית לחוסר שביעות רצון ממצב השיער. הסדרה החדשה מטפלת ביעילות ובמהירות בתופעה זו ומשפרת דרמטית את רמת הברק של שיערך ", מציינת דבורה ניר מנהלת קטגוריית הקוסמטיקה ב"הנקל Beauty Care".

blog 96 - schwartzkopf 1

Schwarzkopf פיתחו את סדרת Gliss Million Gloss הפועלת בשני היבטים: גם טיפול בעומק סיב השערה וגם החלקת פני השטח החיצוניים שלה. הפורמולה מכילה קראטין משקם למילוי סדקים בתוך סיב השערה. על החיצוניות היפה שלה אחראית טכנולוגיה החדשנית העוטפת כל שערה ברשת ברק עדינה שאינה מכבידה עליה, הודות לרכיבי שיער נוזליים, העוטפים כל שערה בנפרד ומעניקים טיפול עמוק ואינטנסיבי וברק עשיר לאורך זמן.

מוצרי סדרת Gliss Million Gloss: שמפו, מרכך (400 מ"ל, 26 שקל, כל אחד); מסכה לשיקום מבנה סיב השערה, שלדברי החברה כל שימוש בה מעניק 10 ימים של ברק לשיער (150 מ"ל, 48 שקל); שמן קריסטל- שמן מרוכז המכיל תמציות המעניקות ברק מנצנץ לשיער (75 מ"ל, 50 שקל). להשיג ברשתות ה"פארם", השיווק ובחנויות מובחרות.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.