לענקית הלקים "OPI" חידושים מעניינים

חג שבועות מאחורינו ואת עונת החתונות הנפתחת מחדש – מקדמת ענקית הלקים הבינלאומית, "OPI", עם קולקציה של 6 גוונים עדינים וטבעיים, שמוצעים במרקם רגיל וגם במרקם ג'ל וכמו תמיד – עם שמות שנונים, רבי אמירות:

Chiffon mblog 96 - opi 2blog 96 - opi 4y mind – לבן טהור באטימות שקופה.

Petal soft- חרצית לבנה ורכה עם נצנוצי ורוד ולבן עדינים.

Put it in neutral – ורדרד על בסיס בז'.

Act your beige – בז' עדין וטבעי.

!This silver’s mine – גוון כסוף פנינה.

Make light of the situation – גליטר נוצץ בגווני לבן וכסוף.

הקיץ הזה, כולנו מוזמנות להינות מגווני הניוד הרעננים והמאופקים – וביחד עם זאת סקסיים. ללק בגוון נייטרלי  יתרונות ברורים: הוא קלאסי, מתאים לכל גיל, גם לשעות היום וגם לאירועים מיוחדים. הוא משתלב נפלא עם כל בגד וגם עם טבעות ותכשיטי ידיים מרשימים. הלקים בגווני ורוד, חום ובז' היו פופולאריים מאד על מסלולי התצוגה של גדולי המעצבים ו -OPI העבירו את האופנה לציפורניים.

החידוש הגדול של המותג הוא סדרה הלקים Infinite Shine, עם 30 גוונים שונים, כולם בגימור קרמי. ההפתעה המרשימה ביותר: לקים עמידים עד 10 ימים – מבריקים כמו ג'ל, נמרחים כמו לק. הפורמולה הבלעדית והייחודית עשירה בפיגמנטים ומכילה מספר מולקולות מונומר, הנקשרות האחת בשנייה ברגע שמורחים עליהן את הגלוס הייעודי, שמקשה ומייבש את שכבת הלק.

שלבי מריחת infinite blog 96 - opi 3shine:

1) Prime – מריחת שכבת פריימר אשר שומרת על הציפורן ומונעת את הכתמתה.

2) מריחת הלק – בצורה אחידה וחלקה.

3) Gloss – שכבת הכיסוי אשר משווה לציפורן את הברק האינטנסיבי העמיד.

4) הלק יורד בקלות עם מסיר לק (לא מהסוג העדין ביותר).

הלקים של OPI  מיובאים לישראל בלעדית על ידי חברת "ברייסון שיווק". הם  איכותיים, עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה ומצטיינים בעמידות יוצאת דופן. המרקם מושלם ונוח למשיחה ומברשת הפטנט הייחודית הינה רחבה ומאפשרת דיוק אולטימטיבי.  ניתן לרכשם " ברשת "נייל סטודיו" ובמכוני הטיפוח המקצועיים ברחבי הארץ. מחיר לק לצרכן: 65 שקל; עלות הטיפול במכון ציפורניים:  שקל 95  שקל – 120 שקל.

לפרטים נוספים:  http://www.opi-israel.co.il

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.