ל"איב סאן לורן" סרום "מאיר" חדש

A78482_DP FLC_FR_4B_180x297.indd"איב סאן לורן" בקוסמטיקה – זה סיפור באור. את ה"טוש אקלה" הוא העלה על המדפים לפני למעלה מ-20 שנה – והפך במיידית לסיפור הצלחה ופתח קטגוריה חדשה באיפור. הרעיון המרכזי בו היה העלמת כהויות שיוצרים קמטים על –ידי אור נכון יותר, שנופל עליהם ושמוקרן מתוכם. הרעיון הזה הוביל לפיתוח סדרה קוסמטית, שהושקה לפני שנה ולסרום הייחודי המושק כעת. פיתוח הסרום  "FOREVER LIGHT CREATOR" נעשה מתוך הבנה כי הגורם העיקרי הקובע אם העור נחשב ליפהפה או לא –  נובע מיכולתו הפנימית לשקף את האור באופן אחיד.

בבסיס הפיתוח גישה נבונה ביותר לפיה  מעבר לבעיות גיל, קמטים, מיצוק ואובדן גמישות –  הבולטים ומפריעים לכל אחת באופן  שונה ועל כך יענו מוצרים שיותאמו לה באופן אישי – קיימת בעיה משותפת לנשים רבות והיא של מראה עור עמום, ועל כך מבקש "FOREVER LIGHT CREATOR" לענות. מעבר לרכיבי האנטי-אייג'ינג שבו, מוקד פעילותו אינו  סימני הגיל עצצמם, אלא העור העמום. מטרתו ליצור סוג חדש של מראה עור פנים קורן וזוהר. להעניק לעור זוהר, על-ידי משחקים של אור וצל, גווני צבע ושקיפות.

למראה העור העמום והאטום ולחוסר האחידות בגוון שלו אחראים החלשות מיבנה מעטפת תאי העור והיצמדותם זה לזה ומתוך כך החלשות  מערכת התקשורת הפנימית שבין תאי העור. אלה נגרמים בגלל נזקי הגיל והחשיפה לשמש וחוסמים את נוכחות האור הפנימי שבעור. לדברי החברה,  "פוראבר לייט קריאייטור" מבוסס על פריצת דרך משמעותית בביסוס מדע בשם "גליקוביולוגיה", שמבין טוב יותר את הביולוגיה של העור וארגון מיבנה הרשת הבין-תאית. תיפקוד תקין שלה הכרחי להעברת מידע בין התאים לתהליכי תגובה, שיקום ובניה.

מכאן ההבטחה כי "פוראבר לייט קריאייטור" סרום לתיקון גוון העור, מעניק תוצאות נראות לעין בכל הקשור לכתמים כהים, אחידות, שקיפות וזוהר. היא נסמכת על תוצאות בדיקות קליניות, שהעלו כי לאחר 4 שבועות של הנחת הסרום פעמיים ביום מסתמנים 23.7% בבהירות העור; 34.8% בזוהר שלו; 35.7% באחידות הגוון שלו.

מהתנסות אישית ראשונית, אני חייבת להודות שלסרום, במרקם נוזלי בגוון ורוד-פנינתי, ניחוח מדהים ומענג. הוא נספג במהירות ומותיר בעור תחושה כייפית של רעננות נעימה. החברה ממליצה להניחו פעמיים ביום, מתחת לקרם הטיפוח. אפשרי על כל הפנים או רק נקודתית באזורים הבעייתיים יותר. אפשרי גם על עור הידיים, הצוואר והמחשוף  (30 מ"ל, 555 שקל).

צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה