המשקפיים של "ברצלונה"

"ברצלונה", ומדוייק יותר: " Etnia Barcelona" הוא מותג משקפיים חדש בחנויות האופטיקה אצלנו. זהו מותג משקפיים ספרדי, עצמאי, ששם עצמו בגבול שבין אופנה, אומנות ועיצוב ובולט ביצירתיות, בצבעוניות הרדיקלית ובתפיסות הפילוסופיות שלו.

באירוע ההשקה שוחחתי עם סוזנה קוטיק, מנהלת מותגים ב"לוכסויז'ן" ושאלתי: עוד משקפיים? האם אין מספיק היצע בחנויות. תשובתה היתה כי למרות ריבוי המותגים, " Etnia Barcelona " תפס בעולם נישה של קהל מיוחד, שרוצה להיות טיפה שונה אבל בלי להשתגע במחיר. האיכות כאן מעבר למחיר ומה ששובה את הלב היא צבעוניות צעירה ומיוחדת.

בקולקציית משקפי השמש  "פריז – טוקיו"  3 דגמי יוניסקס, כל אחד על שם מספר טיסה מפריז לטוקיו. דגם NH206  עוצב בהשראת דוגמני המסך של שנות ה- 80; דגם AF280 בהשראת יוקו אונו ושנות  60 ודגם JL406 בעיצוב היפסטרי במראה  'רוק סטאר'. היא פותחה בשיתוף פעולה עם האמן והצלם היפני, יליד טוקיו, נובויושי ארקאי (Nobuyoshi Araki), כיום אחד הצלמים המשפיעים והנודעים בעולם.   עיצובה מבטא האת הרעיון של לזוז מהאופנה, מהעבר, שמסמלת פריז – אל הטכנולוגיה, הסופר מודרנית, שמסמלת טוקיו.

יש בה שילובי צבעים מפתיעים, הממוקמים בפס עדין שמדגיש את חלקה העליון של המסגרת ובקצות מוטות המשקפיים: ורוד-בייבי בשילוב ירוק-פסטלי, תכלת בשילוב ורדרד וכדומה. גווני המסגרות: מט, שקוף, מבריק – בהתאמה למגמות האופנה, לבגדים ולרוח העיצוב.

blog 38 -  barcelona 2

עדשות משקפי השמש מיוצרות במקום אייכותי ביותר,  על- ידי "ברבריני" איטליה. עשויות מזכוכית מינראלית עם ראיית HD המייצרת מערכת שכבות ומעצימה צבעים ראשוניים.  הזכוכית עמידה בפני מכות ושריטות ובעלת הגנה מקסימלית בפני קרינת  .UV צבעי העדשות מתבססים על מחקר בתחום תיאוריית הצבע בטכנולוגיה תעשייתית חדשנית. יש גם משקפי ראיה.

blog 38 - barcelona 3

המחיר 1,200 שקל – 1,400 שקל.  יבוא ושיווק בלעדי בארץ על-ידי "לוכסויז'ן" בע"מ מקבוצת "לפידות".

צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה