השעונים החדשים של "ויקטורינוקס" ( VICTORINOX)

blog 38 - victronix 2לשעונים של קונצרן "ויקטורינוקס" השוויצרי, לצד  האולרים, הסכינים, התיקים, הביגוד והבשמים שלו –  מעבר לסגנונות העיצוב השונים, כולם בעלי מכנה משותף והוא "חמשת הערכים": פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שוויצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן.

החברה נוסדה בעיר איבך  בשוויץ בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener), שקרא לה על שם אמו – ויקטוריה. ב- 1891 הוא פיתח את האולר השוויצרי הראשון  והגדיר את אייכות ומובילות החברה תחום זה. גם כיום  משמשים אולרים של  "ויקטורינוקס" כציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות בעולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA,  בקרב חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד.  בהשראת האולרים הצבאיים, מיוצרים שעוני "VICTORINOX SWISS ARMY " כסמל  לאיכות ומצויינות שוויצריים וככאלה, הם מעניקים למשווק ולרוכש את הבטחון באיכות בלתי מתפשרת.

כחבורת בלוגרים, הצטופפנו בחנות הייבואן בדיזינגוף-סנטר (קומה 3), להשקת מהדורות חדשות, עדכניות, מעודנת יותר, ביחד עם יוקרה ותחכום –  של שעוני החברה המובילים. ביניהם, המהדורה המחודשת, לגברים ונשים, של אחד משעוני הדגל של החברה מדגם: "מווריק  ( Maverick) 2013". ברור ש"המווריק" החדש נשאר נאמן לקודים המסורתיים של "ויקטורינוקס" – וביחד עם זאת הוא מתהדר בצבעים נועזים (שוקולד, אדום, כחול, ירוק) ובלוח חדש מסוגנן ומעודן יותר תוך הדגשת הנראות והפונקציונליות של השעון. מחירים: שעון מדגם פלדה עם רצועת סיליקון – 2,699 שקל;  דגם PVD זהב עם רצועת מתכת – 3,628 שקל.

גירסה החדשה נוספת היא של השעון  המבוקש מאוד שלהם, " Night Vision III". הפעם עם גוף שעון בצבע "Black ice" – פלדה מושחרת מוברשת,  לוח בירוק חאקי או שחור אפור ורצועת הגומי בהתאם לצבע הלוח. זאת, לצד שמירה על הקודים המסורתיים של העיצוב הקלאסי המאפיין את החברה, ללא אלמנטים מיותרים. המחיר: 4,069 שקל.

לפרטים נוספים באתר החברה: www.victorinox.com.

צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה