ל"ד"ר פישר" מסנני קרינה לבני נעורים

מאוד קשה לשכנע את בני הנעורים למרוח על פניהם מסנן קרינה, לא רק כי הם נוטים שלא להקשיב. מרקם המסננים אינו נוטה להתחשב בעור פניהם, שבגיל זה נוטה יותר לעודף שמנוניות ולנקבוביות פעורות, מהן היא מופרשת. "ד"ר פישר", הידוע בסדרת ההגנה "אולטרסול" המובילה שלו וגם במוצרים טיפוליים בפצעי בגרות – פיתח את  סדרת "אולטרסול יאנג". סדרה ראשונה וייחודית בעולם, שמספקת הגנה מפני קרני השמש לבני נוער וצעירים ומעבר לכך – מעניקה לעורם רכיבי טיפוח חשובים.

החדשנות בפורמולת המסננים היא בשילוב המינרל אבץ, שמסייע באיזון רמות השומן; מרכיבים פעילים המופקים מתמציות צמחיות של קמומיל וליקוריץ תורמים להרגעת העור ולמניעת אדמומיות. מרכיבי טיפוח נוספים, שכן מקובלים במסננים איכותיים הם: ויטמין E ותמצית תה ירוק בעלי פעילות אנטיאוקסידנטית להגנה מפני רדיקלים חופשיים ופרו ויטמין B5 לריכוך ושמירה על לחות העור. למוצרי סדרת מסנני הקרינה "אולטרסול Young" עמידות גבוהה מאוד במים, הם נטולי שמנים (Oil Free), היפואלרגניים, סנסיטיביים (מותאמים לעור רגיש במיוחד), נון-קומדוגנים (אינם סותמים את הנקבוביות) ובריח אקזוטי אהוד. המסננים לפנים נבדקו אופטמולוגית והוכח כי אינם גורמים לגירויים בעיניים.

המסננים בסדרה מעניקים דרגת הגנה SPF 30, ביניהם מסנן לפנים במרקם  קרם-ג'ל קליל ונספג במהירות (50 מ"ל, 60 שקל); תחליב הגנה בקבוק בעיצוב ייחודי וצעיר (250 מ"ל, 100 שקל);  תרסיס רציף שקוף  ותרסיס רציף תחליבי להתזה רציפה בכל זווית לכיסוי מושלם (200 מ"ל, 90 שקל כל אחד). יש גם תרסיס רציף שמן עם  SPF15 (200 מ"ל, 60 שקל).

blog 36 - fischer

צילום: סטודיו שתיים


כתיבת תגובה