חנות ספרים דיגיטלית ל"גרף – הוצאה לאור"

blog 38 - bookהגם שהרושם הוא כי קיימת נטיה לדפדף בספרים שעל המדפים בחנויות, גם אם המוכרים לא אוהבים זאת –  אבל זה חלק מחווית "חנות ספרים". לאוהבי קריאה אמיתיים, נפתחה לאחרונה בארץ אופציה נוספת. "גרף- הוצאה לאור",  המכסה את קטגוריות הספרים המוכרות: מדע בדיוני, פנטזיה, צעירים, פרוזה, עיון ומקור – השיקה חנות דיגיטלית www.gbooks.co.il.

בחנות הדיגיטלית ניתן לרכוש את ספרי ההוצאה בהוזלה משמעותית, לעיתים עד כמחצית ממחירם בחנויות. ספרי ההוצאה מוצעים במהדורות נייר –  שתגענה לבית הלקוח ללא תשלום דמי משלוח וכן במהדורות דיגיטליות.  מדי פעם, נערכים מבצעי מכירה מוזלים מוקדמים, לספרים שההוצאה מתכוונת להוציא לאור.

ספר חדש במלאי שלה, זה שתצלום כריכתו בתמונה, הוא "מפת העולם הבלתי נראה". ספרו השני של הסופר עטור הפרסים טאש אוו, שנולד בטאיפה, להורים ממוצא מלזי. כשהיה בן שנתיים שבה משפחתו למלזיה, והוא גדל בקואלה לומפור, שם למד בבית ספר קתולי. בגיל 18 עבר לאנגליה כדי ללמוד משפטים. בינתיים, זנח את התחום ועבר לכתיבה, אך ממשיך להתגורר בלונדון.

הספר הוא רומן רחב יריעה, שמצליח ללכוד את הזעזועים שעוברים על מדינת אינדונזיה הגועשת, המבקשת להשתחרר מעול הקולוניאליזם  ולזכות בעצמאות, בשנות ה-60 של המאה ה-20.  לפתע, תושביה הזרים אינם רצויים, במיוחד לא אלה ממוצא הולנדי. ערב מלחמת האזרחים, מחפשים זה את זה, שני אחים שהופרדו בילדותם ואומצו על-ידי משפחות שונות: האח הגדול יוהן, אומץ על ידי זוג עשיר ממלזיה ועבר להתגורר בעיר הגדולה קואלה לומפור ואילו אחיו הצעיר אדם, אומץ על ידי קארל – צייר הולנדי המתגורר בעיירת חוף אינדונזית פשוטה.

המחיר בחנות המקוונת:  גרסת נייר – 47 שקל (בעוד בחנויות הספרים הרגילות המחיר המומלץ הוא 94 שקל); גרסה אלקטרונית – 33 שקל.

צילום: יח"צ


כתיבת תגובה