ל"רבלון" קונסילר אנטי-אייג'ינג

blog 28 - revlonאחרי ההצלחה העולמית של המייק- אפ  שלה Age Defying with DNA Advantage Cream Makeup  – שנבחר כמוצר השנה ב-2012 – "רבלון" רוכבת על גל ההצלחה הצרכנית ומשיקה "קונסילר אייג' דיפיינג"  תואם. בתעשיית הקוסמטיקה מקובל כי המטרה הייעודית של הקונסילר היא הסוואה. במקום להניח מספר שכבות של מייק-אפ שיסתיר פגמים –  מניחים קונסילר מרוכז יותר. מניחים אותו נקודתית, על הפגמים (פצעונים, אדמומיות, צלקות אקנה ישנות, פיגמנטציה) ומעליו את  המייק-אפ המייפה ומעניק גוון אחיד לעור.

החידוש בתחום הוא החלטתה של  "רבלון"  שלא להסתפק בפעולת ההסתרה והייפויי של הקונסילר, אלא ליצור פורמולה עם רכיבי טיפוח מקטגוריית אנטי-אייג'ינג.  ביניהם, ויטמין B3, ויטמין E, דובדבן הודי, הומקטנט (humectants) פעיל, לשמירה על מאזן המים בעור יבש, כדרך להענקת מראה רך וצעיר יותר. מכאן טיעונה כי "קונסילר אייג' דיפיינג" גם מייפה, גם מגונן על העור העדין, גם מפחית כהויות, נפיחויות וקמטוטים וגם מעכב הופעת סימני גיל חדשים.

רחל הר צבי, מדריכת "רבלון" בישראל, ממליצה לבחור קונסילר בגוון טון אחד פחות מגוון המייק-אפ – ולהניחו מעל המייק-אפ, כדי שיבליט ויאיר את איזור העיניים.  להניח בטפיחות עם כרית האצבע, או מברשת או ספוגית-סיליקון  – על העפעפיים התחתונים בצמוד לקו הריסים וגם על העפעפיים העליונים עד לקו הגבות ולטשטש, למיזוג גבולות הקונסילר והמייק-אפ.

למען האמת, לי, ההבטחות לתועלות האנטי-אייג'ינג שצויינו נשמעות מופרזות מדי. אני שואלת: איך יכול קונסילר להשפיע על תאי עור הפנים – אם מניחים אותו מעל מייק-אפ, שמעל קרם טיפוח שמעל סרום. אבל, לדברי החברה,  96% מהמשתמשות דיווחו  על מראה עור צעיר יותר בתוך שבועיים – עם פחות קמטוטים, פחות עיגולים שחורים. מה שכן, אני חייבת להודות, שהמרקם נעים וקליל, מעניק כיסוי דק ועדין, משתלב יפה עם המייק-אפ ומסתיר פגמים בהצלחה. הנחתו מעל המייק-אפ תורמת, בהיבט האיפורי, לייפי האיזור. המחיר המלא: 104.90 שקל.

צילום: יח"צ חו"ל 


כתיבת תגובה