מבצע ינואר ב"קריטה"

התיק הזה שבתמונה, עם 6 מוצרים מוקטנים, הוא המתנה שמקבלים בחודש ינואר על רכישת מוצר אחד של "קריטה", אפשרי מהמוצרים שבמבצע. ב"משביר לצרכן", "אפריל" ופרפומריות נבחרות.

 תמיד כדאי לבדוק מה מוצע במבצע והאם יש עוד מתנה. כוונת החברה בקיט המוצרים היא לאפשר ללקוחה התנסות והיכרות עם מוצריה, בתקווה שבהמשך יובילו לרכישה.  כשלעצמם, הם מאוד שימושיים לנסיעות והתיק מצויין ומרשים כתיק איפור עם הלוגו המכובד של "קריטה" היוקרתית.

בין המוצרים שבמבצע אזכיר שלושה סרומים, 30 מ"ל כל אחד:  סרום הכותנה ב-281 שקל (במקום 469 שקל); סרום "ליס אינטנס" ללוחמה בסימני הגיל ב-309 שקל (במקום 515 שקל) והסרום לעור שמנוני ב-271 שקל (במקום 452 שקל).

מניחים כמות קטנה מהסרום על עור נקי ומעליו את תכשיר הטיפוח, ליום או ללילה. יתרונו של הסרום בריכוז הרכיבים הפעילים שבו ובכך שהוא משפר את ספיגת רכיבי הטיפוח לעור מתוך הקרם שנמרח מעליו.

מוצר מעניין נוסף במבצע, הוא קרם העיניים מסדרת הלחויות  – 15 מ"ל, 199 שקל (במקום 346 שקל). סדרת הלחויות נותנת מענה בעיקר לעור צעיר כי  חסרה לו לחות והוא זקוק פחות לחומרי הזנה. אזכיר כי יובש מאיץ הופעת קמטוטים וכי כל עור ובכל גיל זקוק ללחות כי תהליכי החיים שבתוכו מתרחשים בסביבה מיימית. עור בוגר זקוק ללחות בתוספת רכיבים ללוחמה בסימני הגיל שכבר הופיעו ודחיית הופעת חדשים.

צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה