ל"בושרון" בושם בבקבוק דמוי צמיד

בקבוק בושם בעיצוב קישוטי מיוחד הוא מראה משמח על מדף האיפור, בעיקר אם הוא משדר הדר ושפע.  "ג'איפור ברייסלט"  מבית "בושרון" עוצב כצמיד בהשראת תכשיטי בית "בושרון" ובהשפעת העיר הוורודה ג'ייפור שבהודו.

הצבע הוורוד מסמל בהודו הכנסת אורחים, נתינה, יצירתיות  ושפע. האגדה מספרת כי העיר נצבעה בוורוד כאשר בסוף המאה ה- 19 הזמין המהארג'ה של ג'ייפור את הנסיך הבריטי מווילס. לימים, הגיע  לראג'סטאן מעצב התכשיטים לואיס בושרון (בנו של מייסד בית "בושרון" פרדריק בושרון)  והמהארג'ות  פתחו בפניו  את דלתות ארמונותיהם,  חשפו  את סודות התכשיטים והאבנים היקרות והנדירות והזמינו ממנו  עיצובים מיוחדים.

הניחוח משלב אוריינטליות שמקורה בעלי כותרת של שושן העמקים, יקינתון, ציפורן חתול וציפורן הודי ביחד עם שמחת פירות הדר, רעננות עלי סיגליות וריחן וניחוח לימוני עדין של צמח הוורבנה וגימור טלקי של איריס.

אז אם מתנות החג לא בדיוק תאמו את ציפיותייך, אם עדיין יש לך אפשרות לרמוז על הרצון האמיתי, ואולי לפנק את עצמך – הבושם של "בושרון" בבקבוק דמוי צמיד מוצע ב-30% הנחה עד לסוף אוקטובר. המחיר לאריזת 50 מ"ל 307 שקל (במקום 438 שקל) ולאריזת 100 מ"ל 460 שקל (במקום 657 שקל).

 צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה